Armády

Registrace byla ukončena. Pokud přesto chcete jet, kontaktujte prosím přímo na emailu Aničku Mackovou -ann.mackova + zavináč + gmail.com.

Generál moravské armády pro rok 2016 je Matěj de Souches a generál švédské armády Lennart Kovář Torstenson. Seznam všech přihlášených bojovníků je pak níže.

Moravská armáda

  1. Matěj de Souche
  2. Peťan Kruťas Janeček
  3. Upýr
  4. Blanka Doktorová
  5. Jirka Hanousek
  6. Matěj Glum Píro
  7. Petr Zicher Götz
  8. Nilda
  9. Petr Čerčill Fibingr
  10. Míša Šlapáková
  11. Blonďák
  12. Jiří Plášek
  13. Danka Roreitnerová
  14. Filip Ondráček
  15. Jiří Řehoř
  16. Zdeněk Pezlar
  17. Ondřej Pendl
  18. Zuzka Zuz Havelková
  19. Petr Michovský
  20. michal kříž
  21. Pavla Krajíčková
  22. Jakub Linhart
  23. Pavla Malá
  24. Jakub Málek
  25. Jiří Macek
  26. Veronika Králová
  27. Jana Hanzalová
  28. Jirka Šofka
  29. Radim Večeřa
  30. Antonín Šofka
  31. Iva Hlinková
  32. Tomáš Svoboda
  33. Láďa Habásko
  34. Marek Svoboda
  35. Alexandra Mádyová
  36. Nina Mocová
  37. David Ibehej
  38. Matej Minárik
  39. Jirka Janko
  40. Filip Kundis
  41. Adam Wakeel
  42. Markéta Müllerová
  43. Jan Schwarz
  44. Veronika Sochorová
  45. Zuzana Malková
  46. Katarína Zakopalová
  47. Šimon Müller
  48. Zbyšek Podhrázský
  49. Jiri Dobias
  50. Miriama Vabcová
  51. jakub hlavac
  52. Martin Lešundák
  53. Lubos Korenciak
  54. Míca Macková
  55. jarda p
  56. Sylvie Kloboučková
  57. Markéta mlok Pařízková
  58. Jan Kubant
  59. Míša Baumanová
  60. Juan de Bauman
  61. David Busek

Švédská armáda

  1. Evelínka Upýrova
  2. Daniela Šimková
  3. Pavel "Krysa" Jiříček
  4. Ondřej Jursa
  5. Jan Boček
  6. Veronika z Bullerbynu
  7. Jakub Švarc
  8. Tomáš Prahajzl Anděl Hájek
  9. Lennart "kovář" Torstenson
  10. Jozef Drabek
  11. Iveta Haraštová
  12. Eliška Nehasilová
  13. Veronika Kršková
  14. Michaela Staňková
  15. Simona Valentová
  16. Alena Kopecká
  17. Radim Kříž
  18. Olajda Valkýra Habásková
  19. Martin "Krysa" Šodek
  20. Martin Matuszek
  21. Dan Polanský
  22. Šárka Vokounová
  23. Jakub Dvořák
  24. Pavel Nani
  25. Tomáš Koláčný
  26. Anina Žerelidi
  27. Jan "Samoi" Štícha
  28. Helena Bakešová
  29. Pavel Finn Šimeček
  30. Honza chovi Chovanec
  31. Petr Ladin Zenozicka
  32. Tom Procházka
  33. Martin Procházka
  34. Ondrej Broz
  35. Kamil Kejml Coufal
  36. Lenka Julie Novotná
  37. Pet Jelínek
  38. Pavel Paik Fátor
  39. Tomáš Katzer
  40. Šárka Lavičková
  41. Aleš
  42. Martina Kalinová
  43. Víťa Lacina
  44. David Brožík
  45. Michal Drabek
  46. Marek Velšan Bulíř
  47. Jana Maki Dvořáková
  48. Petr Matula
  49. Jaroslav Jamriška
  50. Lukas Cmiral
  51. Radek Jirásko
  52. Hanka Remešová
  53. Fanda Blahoudek
  54. Adam Puda
  55. Vítek Brejcha
  56. Miroslav Tovaryš
  57. Tomáš Náčelník Hánl
  58. Lukáš Vykuka
  59. Filip Jupíčert Kalčík
  60. Radim Špaček